Ököllel ütötte a villamosvezető nőt egy férfi Budapesten

Az utasokkal is kötekedett, majd elszakadt a cérna.

Megverte a villamosvezetőt egy 48 éves budapesti férfi – tájékoztatott honlapján a rendőrség.

Az eset pénteken este fél 6 körül történt a XX. kerületben, az 51-es villamos Török Flóris utcai megállójánál, ahol K. Attila hangoskodott, és az utasokat lökdöste.

A villamos vezetője felszólította a férfit, hogy szálljon le a szerelvényről. A 48 éves férfi ekkor szóváltásba keveredett a villamosvezetővel,

akit többször ököllel megütött; a nő megsérült, és hívta a rendőrséget.

A helyszínre érkező rendőrök a férfit elfogták és előállították a XX. és XIII. kerületi rendőrkapitányságra.

Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben