Brutálisan lerohantak egy momentumos nőt a rendőrök füstgránátozás miatt

Füstgránátot emelt a magasba Donáth Anna Júlia, a Momentum alelnöke a mai Kossuth téri tüntetésen, amikor egy váratlan rendőrattak földre vitte és kirángatta a nőt a tömegből.

Tartsd fel!

"Tartsd fel!" ennyit kértünk tőle, de kiragadták a tömegből Donáth Anna Júliat. :(Foglaljuk el a Kossuth teret – 2. kör

Posted by Momentum Mozgalom on Thursday, December 13, 2018

Donáthot a X. kerületi Rendőrkapitányságra vitték. A helyszínről élő videón jelentkezett be Fekete-Győr András, a Momentum elnöke és Molnár Gergő, a párt jogásza.

Utóbbi elmondta, hogy a rendőrök egyelőre az ügyvédjét sem engedik be Donáthoz, ami szerinte „abszolút jogellenes”, ezért jelenleg azt várják, hogy „mikor lesz hajlandó a hatóság törvényes eljárást tartani az ügyben”.

Élőben a kőbányai rendőrkapitányságról, ahova behozták Donáth Annát, a Momentum alelnökét. Annához egyelőre az ügyvédjét sem engedik be…

Posted by Momentum Mozgalom on Thursday, December 13, 2018

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Pedofideszesek tüntettek Budapesten, egyikük a nemi szervét fogdosta
Orbán haverja tovább aljaskodik: leállt a vasút egész Szerbiában, hogy a tüntetők ne tudjanak Belgrádba jutni
Nagyon akar valamit a Momentum, óriásplakáton hízelegnek a Tiszának
Magyar Péter: a Visegrádi Négyek együttműködése újra él!
Mégsem terjeszti be a kormány a vagyonvisszaszerzési hivatalról szóló javaslatot a jövő héten