Bejelentették: elindult a nemzeti húsgalambprogram!

A „Szárnyaló gazdaság” néven induló kezdeményezéshez a húsgalambtenyésztők csatlakozását várják.

Bejelentette a nemzeti húsgalambprogram elindítását Nagy István agrárminiszter szombaton Budapesten, a Nemzeti Kisállat Kiállításon.

A tenyészévet záró rendezvényen a tárcavezető közölte, hogy a

Szárnyaló gazdaság néven induló :DDD

kezdeményezéshez a húsgalambtenyésztők csatlakozását várják. A programot – tette hozzá – a vidék megtartó erejének támogatásán túl az is indokolja, hogy a galambhús világszerte keresett és jól jövedelmező termék.

Nagy István közölte, hogy a mintaprojektként induló kezdeményezés később szélesebb körre is kiterjedhetne, a galambtartókat pedig nyílt napok és iskolai rendezvények szervezésére buzdította.

Magyar Péter: a hőség miatt otthoni munkavégzést rendelt el a kormány a közszférában
Hosszú listát tett közzé Magyar Péter a Tisza első 50 napjának eredményeiről
A Csakabaszás.hu és egy volt megafonos lehelne életet a Fidesz új médiahálózatába
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Kiszivárgott dokumentum: Orbán Viktort is az aranykonvoj-ügy felelősei közé teszi az Ügyészség