Megfojtott egy 11 éves kislányt 30 éve, most dohányboltot rabolt az utolsó magyar halálraítélt

Meg akart erőszakolni, majd brutálisan megölt egy 11 éves kislányt 1988-ban Lentiben az a férfi, akit utolsóként ítéltek kötél általi halálra Magyarországon, mielőtt megszűnt volna a halálbüntetés.

Az akkor huszonéves sorkatona végül kegyelmet kapott, a szegedi Csillag börtönbe került, 20 év után szabadult.

A 122press derítette ki, hogy a most 51 éves férfinek ismét meggyűlt a baja a törvénnyel: szerdán egy szombathelyi munkásszállón csaptak le rá a rendőrök, mert a gyanú szerint november 20-án kirabolt egy helyi dohányboltot. Gázpisztollyal ment be az üzletbe, és annak ellenére, hogy megkapta a pénzt, arcon lőtte az eladót.

A ’88-ban megölt kislány szülei a Borsnak nyilatkoztak, 30 év távlatából sem értik, miért kapott kegyelmet a gyilkos és két évtized után miért engedték szabadon.

Kis híján agyonvertek egy idős férfit Kőbányán

Továbbra sem bír magával, ismét elfogták a „lúgos orvos” áldozatának zaklatóját

Bekokainozott, drogterjesztő taxist fogtak Budapesten

Vérfürdő egy családi rendezvényen Lajosmizsén

Megölte az anyját, majd magával is végzett

Szétverte és felgyújtotta az ország legjobb buszmegállóját egy részeg drogos